This wig ornaments appears very early. As early as in ancient Egypt, the ancient Egyptian men have shaved his head after all shave and wear wigs. Later the Romans by Egyptian influence, is also keen to wear a wig.cosplay wigsclip in hair extensionshuman hair extensions for womenclip in human hair extensionsreal hair wigshuman hair wigs for white women
Stowarzyszenie - IN AQUA SANITAS - Uzdrowisko Wysowa - Aktualności

Wójt Gminy Uście Gorlickie oraz Stowarzyszenie In Aqua Sanitas zapraszają na Dzień Olimpijski 17 czerwca 2016 roku w Parku Zdrojowym w Wysowej-Zdroju

Z przyjemnością informujemy, iż 1 marca zostało uruchomione Biuro Informacji i Promocji Wysowej-Zdroju, które ma w sposób profesjonalny zająć się szeroko rozumianą informacją turystyczną, promocją i reklamą nie tylko Stowarzyszenia, ale wszystkich podmiotów gospodarczych, gospodarstw agroturystycznych i pensjonatów z Wysowej-Zdroju i okolic.

Więcej informacji bedzie można uzyskać na spotkaniu z inicjatorami pomysłu w czwartek 10.03.2016 w budynku Szkoły Podstawowej w Wysowej-Zdroju.

Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do Wysowej-Zdroju na imprezy sportowe, których  Stowarzyszenie In Aqua Sanitas jest współorganizatorem:

II Maraton Beskid Niski, 21-22 maja 2016, Gorlice – Wysowa-Zdrój
II edycja dwudniowej imprezy dedykowanej miłośnikom rolek i biegów górskich. Ponad 42 km przepięknych widokowo tras ze startem na gorlickim rynku.

Dzień Olimpijski, 17 czerwca 2016, Wysowa-Zdrój
Dzień Olimpijski organizowany raz w roku w Polsce w wyznaczonym przez PKOl miejscu, dedykowany dzieciom, dla uczczenia kolejnej rocznicy powołania w Paryżu Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.

II Rydzowa 10, 25 września 2016, Wysowa-Zdrój
II edycja biegu na 10 km, Rydzowa 10, organizowanego w ramach cyklicznej imprezy plenerowej “Święto Rydza” w Wysowej-Zdroju.

Zapisy i więcej informacji:  www.maratonbeskidniski.pl

II Maraton Beskid Niski, 21-22 maja 2016, Gorlice – Wysowa-Zdrój

Dzień Olimpijski, 17 czerwca 2016, Wysowa-Zdrój

II Rydzowa 10, 25 września 2016, Wysowa-Zdrój